Zdrada w Firmie

Zdrada w Firmie

Ciekawy artykuł znaleziony na blogu detektywa Podsłuchy24

Byłam w małżeństwie przez 7 lat. Wydawało się, że jesteśmy perfekcyjną parą. Mieliśmy mała firmę, wiec częste zostawanie w pracy i późne godziny powrotu do domu były normalne. Po urodzeniu dziecka cały czas spędzałam z maluchem, myślałam, że jesteśmy szczęśliwą rodziną. Rzadko wychodziliśmy razem ponieważ opieka nad dzieckiem pochłania dużo czasu. Po roku jednak zauważyłam ze mąż co raz częściej wraca do domu późno w nocy z pracy. Pamiętam Nasze ciężkie początki, wiec uwierzyłam. Później wyjazdy na kilka dni, ukrywanie telefonu, koszuli z kobiecym zapachem… On zawsze miał wymówki! Odczuwałam , że coś się zmieniło, jednak nie miałam potwierdzenia. Dowiedziałam się o podsłuchach od koleżanki. Zawsze uważałam ze każdy powinien mieć trochę prywatności dlatego długo się zastanawiałam. Po kolejnym “spotkaniu firmowym” i szmince na kołnierzyku zdecydowałam się na instalacje programu podsłuchowego – podsłuch sms . Skontaktowałam się z rekomendowana przez koleżankę firma i za pół godziny miałam instrukcje do programu oraz program do podsłuchu . Mąż zawsze miał telefon przy sobie, jedynym momentem by zainstalować program była noc. Instrukcja napisana była bardzo dokładnie, nie miałam żadnego problemu, a sama instalacja zajęła zaledwie kilka minut. Miałam dostęp do jego sms, połączeń, zdjęć, wiedziałam gdzie dokładnie jest. Właśnie tak dowiedziałam się, że nie wyjeżdżał do innych miast i nie był na żadnych spotkaniach firmowych. Dowiedziałam się wszystko co tak starannie ukrywał. Zdradzał mnie, często zmieniając kobiety. Nigdy nie wybaczę zdrady dlatego rozwód to jedne wyjście z sytuacji. Dziękuję za to ze dowiedziałam się o tym co się dzieje za moimi plecami. Rekomenduje wszystkim kto ma jakieś podejrzenia.

Kiedy wróciłam do domu po pracy zobaczyłam, że mój maż spakował swoje rzeczy , powiedział, że ma kochankę i wyprowadza się. Słabo pamiętam ten dzień bo byłam w szoku. Przez tydzień miałam depresje, szukałam winy w sobie, nie widziałam jak mam się pozbierać. Byliśmy zgranym małżeństwem, przynajmniej tak myślałam. Przyjaciółka namówiła mnie na zainstalowanie podsłuchu na telefon. Nie zmieniło by to sytuacji pomiędzy mną i mężem, ale miałam nadzieje ze przynajmniej dowiem się dlaczego tak wyszło. Udało się zainstalować program do podsłuchu telefonu. Za kilka godzin dowiedziałam się, że ciągle mnie okłamywał, że zdradza i to z różnymi kobietami, a wyjazdy w delegacje były po prostu wymyślone. Miałam podsłuch telefonu, jego rozmów, podsłuch smsów, lokalizacje telefonu i nasłuch otoczenia. Teraz wzięłam się w garść i zbieram dokumenty na rozwód poprzez podsłuch który mu założyłam na telefon. Polecam wszystkim choć może i podsłuchy nie są uczciwe, ale zdrada tym bardziej!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://detektyw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/zdrady.jpg);background-color: #1b1b1b;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}