Dowody zdrady

Banner image

Ustalenie miejsca pobytu

Banner image

Rozwody

Banner image

Kontakt
Biuro Detektyw24H Kraków :

 • Wojciech Kłodziński
  +48 504 747 444
  biuro@detektyw24.pl

Agencja Detektyw24H Kraków zajmuje się sprawami gospodarczymi i rodzinnymi. Najlepsi detektywi są do Państwa dyspozycji 24h. Doświadczenie zdobyte w wieloletniej pracy w służbach Państwowych pozwala nam na rzetelne i szybkie rozwiązanie spraw nam powierzonych.

 • Sprawy Gospodarcze ( wykrywanie sprawców kradzieży, sprawdzenia przyszłego pracownika, nieuczciwa konkurencja, wypływ informacji, wywiadownia gospodarcza, poszukiwanie majątku, sprawdzanie kontrahentów )
 • Sprawy Rodzinne ( sprawy rozwodowe, ustalenie ojcostwa, sprawdzenie niani, ustalenie dochodów, ustalenie miejsca pobytu, monitoring dzieci, badania wykrywaczem kłamstw)
 • Badania Wariografem ( badania na wykrywaczu kłamstw pracowników, weryfikacja kandydatów do pracy, wykrywanie zdrady)
 • Poszukiwanie Osób zaginionych
 • Ustalenie miejsca pobytu
 • Dostarczanie wezwań i korespondencji na terenie RP
 • Monitoring Pojazdów
 • Monitoring Pracowników
 • Monitoring Dziecka

 

Prywatny Detektyw ze Krakowa zajmuje się też Wykrywaniem Podsłuchów zamontowanych w mieszkaniu lub biurze, wyszukujemy też podsłuchy i lokalizatory GPS zamontowane w samochodzie. Odzyskujemy skasowane dane z telefonu  lub innego nośnika pamięci, sprawdzamy telefony pod kątem zainstalowanego oprogramowania szpiegującego. 

Detektyw (ang. detective):

 1. Tytuł zawodowy osoby świadczącej usługi detektywistyczne.
 2. Utajniony pracownik policji zajmujący się czynnościami śledczymi w sposób dyskretny.

Termin „detektyw” pochodzi od łac. detego co oznacza “odkryć, wykryć, wyjawić”[1]. Detektyw to potocznie osoba prowadząca śledztwo metodami niejawnymi, która posiada licencję na taką działalność w ramach prywatnego biura śledczego. Terminem stosowanym wobec osób prowadzących prywatne śledztwa jest termin private detective[2]. Zakres pojęciowy określenia detektyw w Polsce różni się znacznie od łacińskiego i amerykańskiego określenia definiującego jego zadania. W Polsce pojęcie detektywa odnoszone jest wyłącznie do prywatnych detektywów (licencjonowanych detektywów), podczas gdy w terminologii anglosaskiej mianem detektywa określa się także funkcjonariusza policji służby operacyjno-rozpoznawczej i dochodzeniowo-śledczej.

W Polsce usługi detektywistyczne mają stosunkowo krótką historię. Agencje detektywistyczne i prywatny sektor ochrony pojawiły się bowiem w okresie przemian ustrojowych na początku lat 90. Wtedy to przepisy ustawy z dnia 23 grudnia 1988 r. o działalności gospodarczej statuujące zasadę wolności działalności gospodarczej stworzyły warunki dla podjęcia działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych oraz ochrony osób i mienia.

Agencja Detektywistyczna Kraków działa na terenie całej Małopolski : Detektyw Zakopane, Detektyw Tarnów, Detektyw Skawina, Detektyw Nowy Targ

Image module

Infolinia 24H +48 511 141 171